Sporting i dalje odolijeva Unitedu, Bruno igra danas!

Premier League 27. sij 202015:06 > 15:12
Octavio Passos/Getty Images

Bruno Fernandes i dalje nije krenuo put Engleske gdje, kako neki pišu, treba postati novi igrač Manchester Uniteda. Portugalski veznjak će danas navečer igrati protiv Maritima u sklopu portugalske Primeire.

Utakmicu Sporting – Maritimo možete pratiti na Sportklubu 2 od 22 sata i uvjeriti se u kvalitetu Brune. Iako ne treba očekivati rapsodiju, sa svim rizicima koji idu uz još nedovršeni transfer.

Lisabonski lavovi potvrdili su da je Bruno u konkurenciji za sastav pa engleski mediji pišu kako zbog toga Sporting i dalje odugovlači oko prodaje sjajnog nogometaša.

Od početka siječnja, Manchester United pokušava dovesti Fernandesa i mnogi su pisali kako je posao praktički završen, ali je igrač i dalje u domovini.

Danas smo saznali kako su pregovori dvaju klubova nastavljeni, iako informacija o nastupu Brune u večerašnjoj utakmici sugerira da transfer nije baš toliko blizu finiširanja.