PREMIER LIGA Nemoguć promašaj pa torpedo u rašlje!

Premier League 21. sij 202022:33 > 22:40

Nogometaši Crystal Palacea u vrlo zanimljivoj utakmici poraženi su na domaćem terenu od Southamptona sa 0:2. Tako su Sveci došli do sedme pobjede u posljednjih 11 utakmica i nalaze se u top 3 tri momčadi Premier lige po trenutnoj formi!

Osim toga, bila je to deveta pobjeda Southamptona protiv Palacea otkako se klub s juga Engleske vratio u PL 2012. godine, protiv nijednog drugog kluba nisu toliko uspješni! Također, ukupno je to 13. pobjeda protiv kluba iz Londona u povijesti njihovih okršaja u elitnom rangu engleskog nogometa, a samo su dvaput poraženi!

Bila je to utakmica na kojoj su oba pogotka bila prave majstorije, no pitanje je bi li do prvog uopće došlo da u 19. minuti Cenk Tosun, novi napadač Palacea, nije promašio ovu veliku priliku:

Samo nekoliko minuta kasnije stigla je kazna za ovu neminucioznost u realizaciji, Redmond je primio loptu na 20-ak metara od vrata, napravio nekoliko lažnjaka i zatim sa samog ruba kaznenog prostora pucao u suprotan kut, toliko da je naš komentator Vedran Ljubej ostao potpuno izbezumljen:

Prekrasan je bio i drugi pogodak na utakmici, na samom početku drugog poluvremena postigao ga je vezni igrač gostiju, Armstrong, a ovako je on izgledao: