Glavobolje za Solskjaera: Rashford out mjesec i pol!

Premier League 19. sij 202021:53 > 21:56
Michael Regan/Getty Images

Rashford je zadobio stres frakturu leđa tijekom ponovljenog dvoboja 3. kola FA Kupa protiv Wolverhampton Wanderersa.

Engleski nogometni velikan Manchester United sljedećih će mjesec i pol dana biti bez reprezentativnog napadača Marcusa Rashforda zbog ozljede leđa koju je zadobio ranije ovoga tjedna, objavio je u nedjelju menadžer Uniteda Ole Gunnar Solskjaer.

Nakon Rashfordove ozljede Solskjaer je ostao na samo dvojici napadača Anthonyju Martialu i Masonu Greenwoodu pa je Norvežanin već apelirao na vodstvo kluba da mu dovede još nekog kvalitetnog igrača do završetka zimskog prijelaznog roka.

“Uvijek gledamo kako bismo unaprijedili momčad, a s obzirom da smo ostali bez Marcusa sada na to moramo gledati još podrobnije. Možda ćemo tražiti i neko kratkoročno rješenje”, kazao je Solskjaer.

Nakon 23 kola United zauzima peto mjesto na ljestvici s pet bodova manje od četvrtog Chelseaja koji drži posljednje mjesto koje vodi u Ligu prvaka sljedeće sezone.