City šokiran na Etihadu

Premier League 18. sij 202017:45 > 18:00
Alex Livesey/Getty Images

Tešku utakmicu odigrali su nogometaši Manchester Cityja dočekavši Crystal Palace u 23. kolu Premier lige.

Prvo poluvrijeme City je bio opasan ali nisu uspjevali kapitalizirati, bilo je nekoliko dobrih šansi poput De Bruyneove grede, ali City nije uzbio zabiti. Treba svakako pohvaliti i Crystal Palace koji je odigrao sjajno poluvrijeme iz obrambene perspektive. Hladan tuš došao je u 39. minuti kada Tosun zabija i dovodi goste u vodstvo.

Situacija se nije puno mijenjala u drugom poluvremenu sve do 82. minute kada Aguero zabija prvi gol, a nakon pet minuta zabija i drugi za 2-1.

Izgledalo je kao da će to biti sigurna pobjeda Cityja, ali je u 90. minuti nakon centaršuta Zahe Fernandinho slučajno pospremio loptu u svoju mrežu te postavio konačan rezultat na 2-2.