Na Emirates stiže igrač PSG-a?

Getty Images

Zimski rok već je odavno počeo, i dalje se ne prestaju spominjati nogometna imena koja su brojnim europskim klubovima zanimljiva na tržištu.

Mikel Arteta je prije nešto više od dvije sedmice naslijedio Ljungberga, koji je bio samo privremeno rješenje nakon otkaza Unaija Emeryja, te bio htio na Emirates dovesti nekoliko igrača.

Tako su Topnici bacili oko na Pariz gdje im se svidio igrač PSG-a Layvin Kurzawa. 27-godišnjaku na ljeto ističe ugovor s francuskim prvakom i bit će slobodan igrač, ali Arsenal ga želi dovesti odmah jer ima velikih problema na toj poziciji.

Ostaje za vidjeti hoće li Kurzawa sletjeti u London.