Navijači protiv šefa, a Ole stao u obranu!

Premier League 12. sij 202013:49 > 13:58
Clive Brunskill, Getty Images

Subotnji dvoboj Manchester Uniteda i Norwicha na Old Traffordu ostao je zapamćen i po neugodnom skandiranju domaćih navijača.

Michael Regan/Getty Images

Naime, već neko vrijeme navijači Manchester Uniteda protestiraju protiv obitelji Glazer koja je vlasnik kluba, a sve zbog nedostatka aktivnosti na tržištu igrača.

Iako je United bio najizdašniji prošlog ljeta kad je riječ o dovođenju igrača, rezultati se ništa nisu poboljšali, klub je trenutno na petom mjestu s pet bodova minusa u odnosu na Chelsea.

United je odigrao odličnu utakmicu protiv Norwicha, upisana je glatka pobjeda 4:0, međutim dvoboj će biti zapamćen i po ružnom skandiranju navijača domaćina koji su još jednom svoj bijes usmjerili protiv vlasničke strukture kluba, ali i financijskog direktora Eda Woodwarda.

U obranu svojih šefova stao je trener Ole Gunnar Solskjaer.

Od prvog trenutka kad sam stigao u klubu, Ed i obitelj Glazer stali su iza mene uz maksimalnu podršku. Još uvijek smo aktivni u svim natjecanjima, Carabao Cup, FA Kup, peti smo u ligi, u drugom smo krugu Europa lige, borimo se na svim stranama. Mi smo United, jedna velika obitelj i moramo se držati zajedno.’

Inače, proteklih dana ponovno su se aktivirali pregovori oko dovođenja veznog igrača Sportinga, Brune Fernandesa. Eventualan transfer trebao bi biti težak oko 70 milijuna eura.