Eriksen je SVE iznenadio odabirom svog idućeg kluba!

Premier League 11. sij 202019:48 > 19:53
Marc Atkins/Getty Images

Ugledna Gazzetta dello Sport piše kako je Inter već postigao dogovor s Eriksenom te da je danski reprezentativac pristao prijeći u milanski klub.

Ponajbolji danski nogometaš Christian Eriksen je čini se, donio iznenađujuću odluku uoči utakmice s Liverpoolom te odlučio prijeći u klub s kojim ga nije pretjerano povezivalo.

Posljednjih sati Giuseppe Maratotta je imao pregovore s predstavnicima odličnog veznjaka te dobio potvrdan odgovor na ugovor do 2024. godine.

Naredni korak i definitivno najteži za Nerazzurre će biti pregovori s Tottenhamom i Danielom Levyjem koji je poznat kao tvrd orah.

Erikesnu ugovor sa Tottenhamom ističe na kraju sezone, a ukoliko ga Inter želi dovesti odmah, morat će platiti 20 milijuna eura.