Ancelotti: Možda sljedeći put izvedem igrače U-12

Premier League 5. sij 202020:05 > 20:16
Francesco Pecoraro/Getty Images

Everton je poražen u gradskom derbiju u okviru trećeg kola FA kupa od Liverpoola rezultatom 1:0. Ono što mnogo više treba brinuti Carla Ancelottija je činjenica da su polovinu igrača Redsa činili izuzetno mladi igrači.

Liverpool je u Merseyside derbiju slavio sa 1:0, a evo što je rekao Talijan na klupi Evertona.

Možda sljedeći put izvedem devet igrača do 12 godina, pa ćemo valjda bolje proći – odgovorio je Ancelotti na pitanje novinara o pet startera Liverpoola do 22 godine – Nije bilo loše prvo poluvrijeme, imali smo priliku dati gol, i taj promašaj utjecao je na drugo poluvrijeme, koje je bilo loše. Znali smo da će Liverpool izvesti neke nove igrače, odmoriti glavne igrače, ali poraz je uslijedio jer nismo bili sposobni zadržati intenzitet u drugom poluvremenu. Izgubili smo dosta energije i samopouzdanje, nismo uspjeli zadržiti istu ideju kao u prvom dijelu.