Kalinić bez nastupa na Euru?

Catherine Ivill/Getty Images

Aston Villa je prvi dan Nove godine pobijedila Burnley, ali se našla u nezgodnoj situaciji zbog ozljede vratara Toma Heatona.

Aston Villa je osvojila sva tri boda protiv Burnleyja, ali veliko slavlje je zasjenila ozljeda njihovih dvojice igrača, napadača Wesleyja te vratara Toma Heatona zbog puknuća ligamenata.

Prvi golman Aston Ville je u klub stigao pred kraj ljetnog prijelaznog roka za 8,8 milijuna eura baš iz Burnleyja. Njegov prvi povratak na Turf Moor završio je ozljedom.

Njegovim dolaskom naš vratar Lovre Kalinić je preselio na tribine, a sada se Heatonovom ozljedom ponovno našao na popisu trenera Deana Smitha, odnosno preselit će na klupu za pričuve, dok će na gol stati Norvežanin Orjan Nyland.

Sada se našao u nezgodnoj situaciji, jer Kalinić je htio otići iz Aston Ville, a njima trebaju raspoloživi vratari, no izbornik Zlatko Dalić je rekao da će na Euro voditi samo one koji su standardni u svojim klubovima, što je veliki problem za 29-godišnjeg Splićanina.