Arteta ostao bez važnog pijuna na jako dugo vremena

Premier League 2. sij 202022:24 > 22:30
Harriet Lander / Stringer

Mikel Arteta došao je na klupu Arsenala kao čovjek koji bi trebao preporoditi Topnike, ali sad će morat i bez jako važnog igrača u nastavak sezone

Branič engleskog nogometnog premierligaša Arsenala Calum Chambers (24) pauzirat će između šest i devet mjeseci zbog teške ozljede koljena koju je zadobio prošle nedjelje u derbiju protiv Chelsea.

Chambers je pretrpio puknuće prednjeg križnog ligamenta lijevog koljena i odmah je operiran.

‘Očekuje se da će proces rehabilitacije trajati između šest i devet mjeseci. Svi u klubu podržat će Caluma kako bi se osiguralo da se on što prije vrati na teren’, stoji u izjavi Arsenala.

Novi menadžer ‘Topnika’ Mikel Arteta najavio je kako će rupu u obrani pokušati pokrpati siječanjskom kupovinom.

‘Pokušat ćemo na tržištu vidjeti kakove su nam opcije koje mogu pojačati momčad’, poručio je Arteta.

Chambers je u Arsenal stigao 2014. iz Southamptona, a dvije sezone je proveo na posudbama u Middlesbroughu i Fulhamu.

Arsenal se trenutačno nalazi na 10. mjestu sa 27 bodova, čak 28 manje od lidera Liverpoola.

sportklub