Pjaca jednog talijanskog velikana mijenja drugim

Premier League 1. sij 202015:28 > 15:32
Getty Images/Valerio Pennicino

I dalje je neizvjesno gdje će Pjaca nastaviti karijeru. Proteklih tjedana spominjala se mogućnost povratka u Dinamo, no čini se da od toga neće biti ništa

MarkoPjaca je po svemu sudeći na izlaznim vratima Juventusa. Hrvatski nogometaš je u Torino došao kao veliki potencijal, ali uslijed velikih problema s ozljedama nije uspio dobiti pravu priliku i danas ga se Zebre žele čim prije riješiti.

I dalje je neizvjesno gdje će Pjaca nastaviti karijeru. Proteklih tjedana spominjala se mogućnost povratka u Dinamo, posebno u slučaju odlaska Danija Olma, ali mediji u Italiji smatraju kako od cijele priče neće biti ništa i da će Pjaca ostati u Seriji A.

Od ranije ga na posudbu žele dovesti Brescia, Genoa i Verona, a u igru se uključio još jedan klub, tačnije Parma kojoj je, navode Talijani, trenutno najbliže.

“Dejan Kuluševski bi u idućim danima trebao potpisati za Juventus, a u suprotnom pravcu bi došao upravo Pjaca. Dio je to dogovora između klubova”, piše se, između ostalog.

Pjaca je, podsjetimo, ranije slan na posudbe u Schalke i Fiorentinu.