Chelsea neće produžiti ugovor zbog Abrahamove oholosti

Premier League 31. pro 201912:04 > 12:10
Mike Hewitt Getty Images Sport

Tammy Abraham ove je sezone bez sumnje jedan od glavnih, ako ne i glavni nositelj igre Chelseaja, ali kad novac pomuti pamet, dosta toga se mijenja

Tammy Abraham je ove sezone oduševio sve igrama u dresu Chelseaja.

Ovaj 22-godišnji napadač je odigrao 19 susreta u Premiershipu i uspio je postići već 12 golova. Abraham je bio junak Plavaca prošlog vikenda jer je donio svom klubu preokret i pobjedu u gradskom derbiju protiv Arsenala (2:1).

Abraham s Chelseajem ima ugovor do ljeta 2022. godine, ali je londonski klub još prije nekoliko tjedana počeo pregovore oko novog ugovora.

Međutim, engleski mediji prenose da stvari ne idu baš kako su očekivali na Stamford Bridgeu. Mirror prenosi da se pregovori stopirani nakon što je Abraham poslao svoj uvjet.

Naime, on traži da ima istu plaću kao Callum Hudson-Odoi koji tjedno inkasira 180.000 funti. U Chelseaju su bili iznenađeni ovim zahtjevom, te su stopirali pregovore.

Clive Mason / Staff