Kloppov stroj uz puno sreće pobijedio odlične Wolwese

Premier League 29. pro 201919:31 > 19:35
Shaun Botterill / Staff

Liverpool je u 19. kolu Premier lige pobijedio Wolwerhampton na svom terenu 1:0 pogotkom Sadia Manea u 42. minuti

Domaća ekipa bila je bolja tijekom prvog poluvremena, te su dominaciju okrunili golom u 42. minuti.

Ova situacija bila je provjeravana jer se smatralo da je Lallana igrao rukom prilikom asistiranja Maneu, ali VAR je rekao svoje.

Nedugo nakon toga Wolvesi su izjednačili, ali je taj gol nakon duge provjere poništen, a razlog je nedozvoljena pozicija gostujućeg igrača za svega nekoliko centimetara.

U drugom poluvremenu obje ekipe su imale nekoliko šansi, Wolwesi su pred kraj opasno stisnuli, ali je na kraju ostalo tih 1:0 za Liverpool.

Nakon ovog kola Liverpool je naravno ostao prvi na tablici, te sada imaju 18 pobjeda i jedan remi, te utakmicu manje.

Sa druge strane Wolvesi su pali na osmo mjesto, a imaju trideset osvojenih bodova.