Klopp: Ne želim čuti za naslov, mijenjaju se tek brojke

Premier League 27. pro 201910:47 > 10:52
Laurence Griffiths/Getty Images

O Liverpoolovoj dominaciji dovoljno govori podatak da Leicester u prvom poluvremenu nije imao nijedan udarac na gol, a do kraja susreta nijedan u okvir.

Liverpool je sinoć u 19. kolu Premiershipa pregazio Leicester u gostima 4:0 i pobjegao mu na ogromnih 13 bodova prednosti uz utakmicu manje.

Kloppova momčad odigrala je briljantnu utakmicu, a do vodstva je došla golom Roberta Firmina u 31. minuti. Susret je prelomljen u 71. kad je Milner zabio iz penala, a do kraja je još jedan gol zabio Firmino te jedan Trent Alexander-Arnold.

Nijedna momčad od Manchester Uniteda 1993. godine nije imala čak 13 bodova prednosti nakon Boxing Daya i trenutačno nitko ne vidi način na koji bi Liverpool ispustio toliko željeni naslov prvaka.

“Jedino što se za nas mijenja su brojke. Prvo je bilo deset pa 11 i sad 13 bodova. Uopće se ne osjećamo kao da smo već prvaci, uopće to ne spominjemo i te priče nas ne zanimaju. Nitko još ništa nije osvojio, a sad nas čekaju Wolvesi, Sheffield, Everton i Manchester United. Meni to ne zvuči kao da je sve gotovo”, rekao je Jürgen Klopp nakon utakmice.

Sljedeće tri utakmice Redsi igraju na Anfieldu. U nedjelju im dolazi Wolverhampton, pet dana kasnije Sheffield, a 5. siječnja u FA Cupu dočekuju Everton.