Mourinho o Lampardu: Volim ga, nadam se da će izgubiti!

Clive Brunskill/Getty Images

Ionako velika utakmica danas će imati posebnu draž - Mourinho protiv bivšeg kluba, učitelj protiv učenika

Jose Mourinho danas će u Londonu igrati veliki derbi protiv svog bivšeg kluba. Na Tottenham Hotspur stadion stiže Chelsea, a na klupi Bluesa sjedi umirovljeni veznjak koji je harao sredinom terena u doba dok je Mou sjedio na klupi velikana sa Stamford Bridgea, Frank Lampard.

Ionako velika utakmica tako će danas imati posebnu draž – Mourinho protiv bivšeg kluba, učitelj protiv učenika! Karizmatični Portugalac se dakako, na presici prije utakmice prisjetio svog vremena na klupi Plavaca, pa je tako spomenuo i svoj odnos s Lampardom.

“Mislim da ćemo jedan prema drugom imati jake osjećaje zauvijek. Uvijek ću mu biti zahvalan za sve ono što je učinio za mene kao nogometaš Ništa to neće promijeniti. Volim tog momka, uvijek ću voljeti tog momka, nadam se da će izgubiti u nedjelju”, kazao je Mourinho što je nasmijalo prisutne novinare.

Jedan od novinara je kazao kako Chelsea u posljednje vrijeme bilježi slabe rezultate. Jose je i na to imao spreman odgovor.

“Propadaju, ali još uvijek drže četvrto mjesto u Premier ligi i igrat će osminu finala Lige prvaka protiv Bayerna. Ako je to propadanje, onda nije loše propadanje. Bit će oni dobro”, poručio je Jose.

Inače, Pijetlovi su na pet utakmica Premiershipa otkad ih je Mourinho preuzeo zabilježili četiri pobjede i imaju ulogu blagog favorita u današnjem susretu. Chelsea je na posljednjih pet mečeva zabilježili četiri poraza. Prijenos ovog susreta je u 17:30 na Sport Klubu 1.