Hoćemo li uskoro gledati Vidu u Premiershipu?

Premier League 16. pro 201921:10 > 21:21
Getty Images

Domagoj Vida proteklih godinu dana spominjao se kao moguće pojačanje Rome, međutim izvori iz Engleske govore kako su pregovore započela dva PL kluba.

Matthias Hangst/Getty Images

Domagoj Vida ove sezone igra vrlo dobro u dresu Bešiktaša, odigrao je 13 utakmica i važan je član početne postave turskog velikana.

Ipak, hrvatski reprezentativac već neko vrijeme sanja o transferu u neku od liga petice, protekla dva prijelazna roka propali su pregovori s Romom, međutim engleski klubovi u Domagoju vide potencijalno veliko pojačanje. Riječ je konkretno o dva kluba – Aston Villa i Watford.

Obje ekipe nalaze se u teškoj situaciju na dnu Premiershipa, no možemo reći kako je to posebno iznenađujuće za Villu koja je potrošila velik novac proteklog ljeta kako bi osigurali pojačanja koja će ih zadržati u Premier ligi. Međutim, stvari ne idu po planu. Klub iz Birminghama već je kontaktirao Bešiktaš i čini se kako je vrlo realan transfer već u siječnju.

Vida je u Bešiktaš stigao u siječnju prošle godine nakon što mu je istekao ugovor s Dinamom iz Kijeva. Obzirom da Turci nisu platili odštetu sada vide priliku za zaradom. Inače, Vidin ugovor u Istanbulu istječe posljednjeg dana lipnja 2022. godine.