City se prošetao Londonom uz pomoć sjajnog De Bruynea

Premier League 15. pro 201919:18 > 19:33

U 17. kolu Premier lige Arsenal je na Emiratesu ugostio Manchester City te izgubio rezultatom 3-0.

Uzbuđenje domaćih navijača nije dugo tralo. Kevin De Bruyne već je u trećoj minuti zabio sjajan pogodak na asistenciju Gabriela Jesusa. Nedugo nakon toga De Bruyne u lijepoj akciji asistira za pogodak Sterlinga te utakmicu pretvara u jednosmjernu ulicu. Arsenal u prvom poluvremenu nije izgledao kao ozbiljno močad, a City je demonstrirao svoju silu kao iz najboljih dana, a fantastični Belgijanac pokazao je zašto je trenutno najbolji vezni igrač na svijetu.

Konačan rezultat postavio je De Bruyne opet sjajnim udarcem u 40. minuti. Nakon prvog poluvremena, City je odlučio stati na loptu i čuvati snagu do kraja utakmice iako je rezultat mogao biti puno gori za Arsenal.

City je s ovom pobjedom ostao na trećem mjestu s 35 bodova dok je Arsenal čak deveti s 22 boda.