Bivši Topnik izrazio želju za novim trenerom Arsenala

Richard Heathcote/Getty Images

Arsenal je i dalje u potrazi za novim trenerom, a kao mogući nasljednik spominje se i Carlo Ancelotti

Pod vodstvom Freddieja Ljungberga, Arsenal još nije počeo pokazivati znakove buđenja iako postoje naznake kako će Topnici početi pobjeđivati.

Od odlaska Emeryja, uprava londonskog kluba još nije našla novog trenera, a legenda kluba Ashley Cole je izrazio svoju želju za užarenu trenersku klupu, a to je Talijan Carlo Ancelotti.

Kada bi Ancelotti nešto govorio, svi bismo slušali. Bilo bi sjajno kada bi došao u Arsenal”, izjavio je Cole za The Sun, pa nastavio:

“Carlo bi donio zajedništvo u Arsenalu, u smislu prijateljstva, nije tip trenera koji je uvijek ozbiljan. Kada vas on vodi, na trening dolazite s osmijehom, uživate u onome što radite, a na utakmicama vam pruži takvu ljubav i podršku da jednostavno morate dati sve od sebe

.Osim Ancelottija, kao mogući treneri spominju se i Massimiliano Allegri, Patrick Vieira, Rafael Benitez te Mikel Arteta koji je Guardiolin pomoćnik u Cityju.