Klopp objasnio što je s Lovrenom

Chris Brunskill/Getty Images

Hrvatski nogometaš Dejan Lovren morao je izaći već nakon 40 miuta igre protiv Bournemoutha

Nogometaši Liverpoola i dalje pobjeđuju, imaju fantastičan niz od 15 pobjeda u 16 utakmica u Premier ligi, a nova rtva je bio Bournemouth kojega su svladali u gostima 3:0. Loša vijest za trenera Jurgena Kloppa, ali i za Zlatka Dalića je da je Dejan Lovren izašao u 40. minuti kada ga je zamijenio Trent Alexander-Arnold.

Tamošnji mediji odmah su prenijeli vijest kako se radi o istegnuću tetive, no sve je opovrgnuo Jurgen Klopp.

‘Nisam još 100 posto siguran, ali mislim da su u pitanju samo grčevi. Rekao mi je da je nešto osjetio, htio je odigrati poluvrijeme do kraja, ali nismo htjeli riskirati. Takve stvari su normalne.’

Dodao je da je ista situacija i sa ostalim igračima Liverpoola, Wijnaldumom i Lallanom.

‘Nije ništa ozbiljno ni kod njih, ali ne želimo riskirati. Imamo još dva dana i vidjet ćemo na koji način ćemo se pobrinuti za njih’ – zaključio je strateg Redsa.