Kovač bio na Goodison Parku, poznat razlog

Foto: Getty Images/Sebastian Widmann

Everton je u 16. kolu engleskog Premiershipa svladao Chelsea 3:1, a na dvoboju je bio prisutan i Niko Kovač

Evertonu je očito dobro došla promjena trenera, jer su na svojem travnjaku slavili protiv Chelseaja 3:1, u dvoboju i kojem je naš Mateo Kovačić zabio pogodak za goste.

No, još je jedan Hrvat bio velika zvijezda na Goodison Parku, riječ je o Niki Kovaču koji je bio prisutan na utakmici. Engleski mediji su se odmah raspisali kako bi Kovač mogao preuzeti Everton, ali to nije realno za očekivati.

Hrvatski trener nedavno je raskinuo s Bayernom, te je u potrazi za novim poslom.

Navijači kluba iz Liverpoola priželjkuju njegov dolazak, ali Kovač je u razgovoru s njima poručio kako se to neće dogoditi i da je Kovač samo došao pogledati neke dvoboje u Engleskoj, između kojih je derbi u Manchesteru između Cityja i Uniteda, a sutra će biti gost Slavenu Biliću na dvoboju West Bromwich Albion – Swansea.

Inače, veliki kandidat za klupu Evertona je David Moyes koji je već vodio ovaj klub u razdoblju od 2002. do 2013.