I njemu je dosta svega u Arsenalu, želi otići!

(Photo by Shaun Botterill/Getty Images)

Iza Topnika se nazire još jedna loša sezona, a jedan od onih koji želi napustiti klub je i Pierre-Emerick Aubameyang

Iza Arsenala je još jedna katastrofalna sezona sudeći po dosadašnjim igrama, trener Unai Emery je otišao, zasad se nije proslavio ni novi trener Freddie Ljungberg. A i još jednom igraču je dosadilo biti dio svega toga, riječ je o Pierreu-Emericku Aubameyangu.

Gabonac je u sjajnoj formi ove sezone, u 18 nastupa u svim natjecanjima je dosad postigao 12 pogodaka, no loši rezultati su i dalje tu.

Napadač Topnika ima ugovor s londonskim klubom do 2021., no već je obavijestio upravu kluba kako želi otići, i to već na ljeto iduće godine.

Tamošnji mediji pišu kako se spominje zamjena sa Realom, odnosno Arsenal bi uzeo napadača Luku Jovića plus novac jer znaju da su Kraljevi zainteresirani za Gabonca, ali teško je vjerovati u takvu priču.