Posrnule Topnike preuzima klupska legenda?

Premier League 6. pro 201910:49 > 10:51
Alex Livesey, Getty Images Sport

Uprava Arsenala za stalnim rješenjem na klupi, a jedan od kandidata je bivša klupska legenda

Arsenal igra jednu od najgorih sezona otkako je kluba. Njihov niz utakmica bez pobjeda produžio se na devet, a momčadi nejde usprkos tome što je s mjesta trenera smijenila Unaija Emeryja.

U međuvremenu to mjesto popunjava bivši igrač kluva Freddie Ljungberg, no uprava traga za stalnim rješenjem, a kao jedna solucija spominje se još jedan bivši Topnik i legenda kluba.

Radi se o Patricku Vieiri, koji je jedan od brojnih kandidata, iako američki ESPN tvrdi kako su za to male šanse. Vieira trenutno sjedi na klupi francuske Nice, a u Arsenalu ne gledaju blagonaklono na lošu formu francuskog kluba pod njime.

Vieira je prošle sezone preuzeo Nice i završio je godinu kao sedmi na tablici, ali ukupno ima više poraza nego pobjeda te u prosjeku osvaja 1,39 bodova po utakmici u francuskom prvenstvu. On je među ukupno sedam kandidata za novog menadžera Arsenala. Mikel Arteta, Mauricio Pochettino, Massimiliano Allegri,Brendan Rodgers, Eddie Howe i Marcelo Gallardo se također spominju za navedenu poziciju, ističe ESPN.

Vieira se spominje i kao mogući trener novooformljenog kluba u MLS-u Inter Miamija, koji je u vlasništvu Davida Beckhama.