03.12.2019 | 10.55 > 10:56

ANKETA Je li Biliću poklonjen jedanaesterac za pobjedu?

Slaven Bilić sinoć je pobjedom protiv Prestona u gostima ponovno skočio na vrh ljestvice Championshipa. Pogodak je postignut iz jedanaesterca u posljednjoj minuti, no dojam je da nije bilo materijala za najstrožu kaznu.

Sport klub

Pogledajte sami i recite nam što vi mislite:

Anketa

Je li Biliću poklonjen jedanaesterac za pobjedu?

M

Engleski suci još jednom dokazuju razinu inteligencije amebe...

Odgovori 5 4

Bilić: 'Dinamo je bio i jači, ali nikad nije bio bolji'

Dok je bio menadžer West Hama, Slaven Bilić pobjeđivao je City, stoga je bilo zanimljivo čuti što on ima reći o večerašnjem srazu na Maksimiru

Bilić novom pobjedom dostigao rekord star 99 godina!

Na Hawthronsu Swansea je stradao s 5:1 i Bilić se ponovno vratio na Vrh Premiershipa, dostigavši tom prilikom jedan rekord star gotovo 100 godina

VIDEO Bilić oduševljeno promatrao rapsodiju WBA!

West Bromwich Albion i dalje maršira Championshipom, Bilićevi momci su s 5:1 slavili protiv Swanseaja i s 45 bodova su prvi na ljestvici. A Slaven Bilić oduševljeno je promatrao rapsodiju svoje momčadi i animirao publiku dok je WBA uništavao Swansea

Bilić: Championship je Rocky, a Premier liga Rocky 5'

WBA je neporažen u posljednjih devet prvenstvenih susreta, a u 18. kola upisali su tek jedan jedini poraz. Večeras od 20:45 na SK1 pratite njegov dvoboj s Prestonom