Liverpool sprema pravu transfer eksploziju

Premier League 2. pro 201919:49 > 19:55
Jan Kruger/Getty Images

Liverpool je u sjajnoj poziciji u Premier ligi, a ne mogu se požaliti kad je riječ o napadačko tercetu. No, dovođenje ovog igrača moglo bi ih pojačati za sljedećih 10 godina

Naime, bivši norveški napadač Jan Aage Fjortoft, koji je sada novinar norveškog televizijskog kanala Viasport, kaže kako ga je ‘vrlo dobar izvor u Njemačkoj’ obavijestio da je Liverpool u poziciji dovesti engleskog napadača Jadona Sancha.

Fjortoft ističe da su Redsi favorit za dovođenje igrača Borussije Dortmund iako ga mnogi drugi klubovi također žele vidjeti u svojim redovima.

Sancho je 2017. godine stigao u njemački klub iz Manchester Cityja i prošle sezone je pružao sjajne partije.

Ove sezone također igra odlično, ali se pojavio problem između njega i trenera, te je prošlog mjeseca za kaznu jednu utakmicu bio van ekipe, a sada želi već u januaru da napusti Dortmund.