Novi trener, stare navike: Arsenal i Norwich remizirali

Justin Setterfield, Getty Images Sport

Arsenal nije uspio slaviti kod Norwicha u 14. kolu engleske Premier lige

Nogometaši Arsenala odigrali su neriješeno kod Norwicha (2:2). Iako je bivši trener Unai Emery otišao, a na njegovo mjesto došao je Freddie Ljungberg koji je privremeno rješenje, nisu uspjeli slaviti.

Dvaput je Arsenal bio u neugodnoj poziciji, ali uvijek su se iznova uspjeli vratiti. Norwich je u vodstvo došao u 21. minuti pogotkom, a koga drugoga, nego Teemu Pukkija.

Arsenal je uspio izjednačiti iz kaznenog udarca, koji je realizirao Aubameyang i to iz tek drugog pokušaja, s obzirom da se ponavljao. Cantwell ponovno dovodi domaćine u vodstvo, a početkom drugog poluvremena Gabonac zabija svoj drugi pogodak na utakmici.

Na kraju je Arsenal imao veliku priliku preko Torreire, ali je njegov udarac blokiran u zadnji čas.

Wolverhampton također je odigrao neriješeno sa Sheffield Unitedom 1:1. Goste je u vodstvo doveo Mousset u 2. minuti, a točku na i stavio je Doherty u 64. minuti.