Chelsea šokiran na Stamford Bridgeu, Mourinho slavio

Premier League 30. stu 201917:54 > 18:04
Mike Hewitt, Getty Images Sport

Momci Franka Lamparda doživjeli su neugodno iznenađenje ovo popodne kada ih je West Ham porazio rezultatom 0-1.

Chelsea je ove godine pokazao da igraju vrlo lijep i efikasan nogomet stoga činjenica da kod kuće nisu zabio gol itekako začuđuje. Aaron Creswell je iznenadio domaćina svojim pogotkom u 48. minuti nakon čega Chelsea nije imao udarac u okvir gola što je vjerojatno prvi put da im se to dogodilo u jednom poluvremenu ove sezone na vlastitom stadionu. Vidjet ćemo kako će se Lampardovi mladići oporaviti od ovog šoka idući tjedan kada će ugostiti Aston Villu.

Mateo Kovačić odigrao je svih 90. minuta za domaću momčad.

U ostalim utakmicama Tottenham je stigao i do druge pobjede u Premier ligi pod vodstvom Josea Mourinha nakon što je na svom terenu slavio protiv Bournemoutha sa 3:2 dok je Crystal Palace pobijedio rezultatom 2-0 na teškom gostovanju na Turf Mooreu.