City ponovno kiksao u utakmici fantastičnih golova

Premier League 30. stu 201915:24 > 15:32
Francesco Pecoraro, Getty Images Sport

Dva puta je danas Manchester City vodio protiv ove sezone dobre i tvrde ekipe Newcastlea, ali oba puta se domaćin vraćao i na kraju osvojio vrijedan bod.

Laurence Griffiths/Getty Images

Ove sezone Newcastle je znao pomrsiti račune velikanima i izgleda kao tvrd orah za sve, posebno na svom St. James Parku, a najbolje su to na svojoj koži osjetili Pep Guardiola i njegovi igrači.

Gosti su poveli u 22. minuti golom Raheema Sterlinga, ali samo tri minute kasnije Wilems zabija za 1:1.

Onda se City odlučio kroz prepoznatljivu dominaciju u posjedu čekati na prilike. Bilo ih je nekoliko, no nedovoljno je sve bilo da se savlada Dubravka.

Dobre šanse propuštaju Jesus i Sterling, ali onda je u 82. minuti Kevin de Bruyne zabio eurogol za 2:1 i činilo se da će City ipak do pobjede.

No, samo koju minutu kasnije Jo Shelvey zabija eurogol i donosi Newcastleu bod, a City udaljava miljama od titule, posebno ako Liverpool pobijedi Brighton danas.