Napokon se oglasio Pochettino nakon otkaza

Premier League 28. stu 201920:23 > 20:26
Bryn Lennon, Getty Images Sport

Argentinski stručnjak Mauricio Pochettino prošlog tjedna dobio je otkaz na klupi Tottenhama.

Nakon nešto lošijih rezultata čelnici Tottenhama uručili su otkaz Pochettinu što je šokiralo navijače ovog kluba jer je Argentinac prošle sezone vodio londonski tim do finala Lige prvaka.

Međutim, u Tottenhamu su odlučili da je vrijeme za raskid suradnje, a samo dan kasnije su objavili da je novi trener Jose Mourinho. Pochettino se oglasio po prvi put nakon otkaza, te je poslao gospodsku poruku čelnicima Tottenhama.

“Hvala Joeu Lewisu i Danielu Levyju koji su mi dali šansu da budem dio povijesti ovog kluba. Hvala i svima koje sam upoznao u Tottenhamu, svom klupskom timu i nogometašima s kojima sam se susretao ovih skoro šest godina. Konačno hvala posebno navijačima koji čine Tottenham velikim. Hvala im na podršci”, poručio je Pochettino i nastavio.

“Dao sam sve od sebe da ostvarim ciljeve koje smo dogovorili na prvom sastanku. Uživao sam iako je bilo trenutaka kada je bilo teško. Tottenhamu želim sve najbolje i siguran sam da će nam se putevi ponovo sresti”.