Solskjaer potjerao zvijezdu Uniteda s treninga

Premier League 27. stu 201919:59 > 20:02
Stu Forster/Getty Images

Službeni United tvrdi da je Matić ozlijeđen, no mediji bliski klubu kažu da ga je norveški trener otpisao i da će 31-godišnji veznjak u siječnju napustiti klub.

Otkako je prije točno godinu dana Jose Mourinho napustio United, Nemanja Matić izgubio je svoje mjesto u Crvenim vragovima. Ole Gunnar Solskjaer Srbinu ne vjeruje previše pa je Matić ove sezone za United odigrao samo pet utakmica. Tri puta je nastupio u Premiershipu i dva puta u Europa ligi.

Da se bliži kraj suradnji između Matića i Uniteda pokazao je i događaj s današnjeg treninga.

Matić je došao na trening, ali je samo 24 minute kasnije sjeo u automobil i otišao. Solskjaer mu je poručio da može otići kući. Problem je bio u tome što je Matić jučer odbio otići na zajedničku klupsku večeru, a umjesto toga večerao je s napadačem Wolverhamptona Patrickom Cutroneom.