Mourinho se ispričao navijačima Spursa, a ovo je razlog

Premier League 24. stu 201923:31 > 23:37
Mike Hewitt/Getty Images

Novi menadžer Tottenham Hotspura Jose Mourinho krenuo je s pobjedom na klupi londonskog kluba, nakon pobjede u gradskom derbiju protiv West Hama sa 3:2.

Printscreen

Mourinho je nakon utakmice i pobjede igrače stavljao u prvi plan, a ne sebe. Ipak, neki navijači su mu zamjerili da se nije poslije utakmice došao pozdraviti s njima, a Portugalac je to objasnio ovako:

“Nakon utakmice nisam otišao pozdraviti navijače jer sam smatrao da je pobjeda zbog igrača, a ne mene. Oni su zaslužili sav kredit, ali ispričavam se navijačima što ih nisam pozdravio“, rekao je Mourinho.

Inače, kao i uvijek, Portugalac je izazvao različite reakcije navijača Spursa na društvenim mrežama, tako se može pročitati kako je Mourinho genijalac, ali također i glumac. U svakom slučaju nikoga ne ostavlja ravnodušnim.