Gledajte danas na SK: Mourinho, kome si to falio?

Premier League 23. stu 201910:14 > 10:23
Clive Rose/Getty Images

Barcelona, Real, Liverpool, Manchester City, Chelsea. Sve to u izravnim prijenosima na SK

Nogometna Liga prvaka uvijek se pobrine da su subote koje mu prethode nude – spektakl! I doista danas ćemo uživati u nogometnim delicijama. Na Sportklubu 1 u 13 sati ćeka na dvoboj Leganesa i Barcelone. Sastaju se prvi i posljednji na prvenstvenoj ljestvici, a dvoboj će nama biti dodatno zanimljiv nakon što je sportski direktor Katalonaca, Eric Abidal, prije nekoliko dana javno potvrdio da Barca na Raketu više ne računa. Vidjet ćemo što će odlučiti Valverde.

Pola sata kasnije u 13.30 sati na Sportklubu 2 West Ham će dočekati Tottenham Hotspur. Bila bi to jedna normalna engleska utakmica da nije imala – predigru. Naime, nakon nešto više od godinu dana na scenu se vraća Jose Mourinho kao novi trener Tottenhama. Reći će kolega – pa kome je uopće falio? Medijima – sigurno.

U 16 sati Selhust Park i za Liverpool koji dominira u prvenstvu Engleske ima neugodno gostovanje protiv Crystal Palacea. Dvoboj možete pogledati na Sportklubu 1.

U 18.30 sati na Sportklubu 1 derbi kola nogometnog prvenstva Engleske na Eihadu će igrati Manchester City (zaostaje za vodećim Liverpoolom 9 bodova) protiv Lampardovog Chelsea (zaostaje za vodećim Liverpoolom 8 bodova). Nema kažnjenog Bernanrda Silve u dresu nebeskoplavih, a Lampard, čija momčad igra lijep nogomet kao i City mogla bi i te kako namučiti Guardiolu.

U 21 sat  Sportklub 1  na Santigao Bernabeu madridskom Realu stiže Real Sociedad. Nezgodna utakmica za domaćina, a nas najviše naravno zanima ponovno Luka Modrić, koji je preskočio Gruziju kako bi bio spreman za nastavak sezone u dresu Real Madrida.