Mourinha dočekalo neugodno iznenađenje nakon potpisa

Premier League 21. stu 20199:41 > 9:50
Clive Brunskill/Getty Images

Jose Mourinho novi je trener Tottenhama nakon što je otkaz dobio Mauricio Pochettino

Nakon gotovo godinu dana pauze Mourinho se vratio trenerskom poslu, a u Spursima je zamijenio Mauricija Pochettina, koji je otpušten nakon pet godina u klubu.

Povezano

Međutim, iako su pojedini engleski mediji već sastavili listu igrača koje Mourinho navodno želi dovesti već u siječnju, od toga neće biti ništa.

Prvi čovjek Spursa Daniel Levy, je prema navodima Guardiana, priopćio Mourinhu još na pregovorima kako neće imati novca za nove igrače u siječnju.

Tako će portugalski stručnjak morati raditi sa ekipom koju posjeduje. Velikih potpisa neće biti, ali očigledno da to Portugalcu ne smeta, jer je poprilično lako pristao na novi posao.

Jedini zahtjev kojeg je imao prema Levyju je da nikako ne smije prodati Harryja Kanea i to mu je prvi čovjek kluba i obećao. Mourinho je, podsjetimo, potpisao ugovor na tri i pol godine sa Tottenhamom, a godišnja plaća mu je 17,5 milijuna eura.

Debi na klupi Spursa Jose će imati u subotu protiv West Hama u 13:30 i taj susret moći ćete pratiti na SK2.