Gazda Spursa objasnio što očekuje od Posebnog…

Premier League 20. stu 20198:25 > 8:39
Steve Bardens / Stringer

Predsjednik Tottenhama Daniel Levy objasnio je zašto su u klubu odlučili dovesti Mourinha kao menadžera umjesto Mauricia Pochettina, koji je još do jučer bio trener.

Clive Rose/Getty Images

– Mourinho ima bogato trenersko iskustvo, zna nadahnuti momčadi i osim toga odličan je taktičar – kazao je Levy pa dodao:

– Jose je sa svakim klubom osvojio barem jedan trofej. Vjerujem da će i nama donijeti novu energiju i vjeru.

Mourinho je bez posla bio od prosinca prošle godine, kad je dobio otkaz u Manchester Unitedu, a Tottenham će mu biti treći klub u Engleskoj. U dva navrata predvodio je Chelsea s kojim je osvojio tri Premier lige (2005., 2006. i 2015.).

Njegov prethodnik na klupi Pijetlova u toj ulozi proveo je proteklih pet godina.