Pochettino napušta Tottenham, evo gdje bi mogao otići

Premier League 19. stu 201912:27 > 12:31
Julian Finney/Getty Images

Najveći uspjeh na klupi Spursa, 47-godišnji Argentinac je ostvario prošle sezone doguravši do finala Lige prvaka u kojem je Tottenham izgubio od Liverpoola.

Nakon pet godina provedenih za kormilom engleskog premierligaša Tottenhama, argentinski nogometni stručnjak Mauricio Pochettino (47) napušta klupu londonskog kluba.

Kako prenose engleski mediji, Pochettino je prelomio odluku, a ostaje samo pitanje kada će Argentinac napustiti klub. Do konca ove godine ili na koncu sezone.

Pochettino je stigao u Tottenham u svibnju 2014. iz Southamptona u kojem se zadržao samo jednu sezonu, a prije toga je tri godine vodio Espanyol.

Spursi su trenutačno na skromnom 14. mjestu engleskog prvenstva, te na drugoj poziciji skupine B Lige prvaka iza Bayerna.

Nagađa se kako bi Pochettino mogao karijeru nastaviti u Manchester Unitedu, Real Madridu ili PSG-u, dok za njegovo mjesto na klupi Tottenhama konkuriraju Eddie Howe, Julian Nagelsmann i Carlo Ancelotti.