10.11.2019 | 18.12 > 18:21

ANKETA: Je li City oštećen za jedanaesterac?

Iako Liverpool vodi 2:0 na poluvremenu, ne stišava se bura oko mogućeg kaznenog udarca za Manchester City na početku utakmice

Iako Liverpool vodi 2:0 na poluvremenu golovima Fabinha i Salaha, dugo će se još pričati o situaciji kod prvog gola. Naime, na početku utakmice, točnije u petoj minuti dogodila se sumnjiva situacija kada je Alexander-Arnold igrao rukom u kaznenom prostoru, no sudac Michael Oliver je dao znak da se igra dalje, a već u sljedećem napadu Fabinho zabija fantastičan pogodak s 30 metara.

Što vi mislite, je li sudac opravdano pustio da se igra nastavi?

Anketa

Je li sudac Oliver trebao dosuditi penal za City?

Gg

Na ovom snimku kada vise puta vratite i pogledate vidno je da je ruka bjezala od lopte nije bilo kontakta. Dakle vise puta kad se vraca snimak jasno je

Odgovori 1 0

Mario

U pravu si...ak se i sudi ruka onda je prvo bila od citya

hamilton

nije dosudio produzio igru sledeca situacija je ruka liverpula da nije lopta udarila u ruku lopta bi dosla do sterlinga mislim penal 100%

0 0

Analitičar "Sky Sportsa": Nije bio penal za City

Odluka sudca Michaela Olivera da ne dosudi penal za Manchester City protiv Liverpoola bila je ispravna, smatra nekadašnji sudac Premijer Lige Dermot Gallagher.

Liverpool pobjedom nad Cityjem pobjegao na devet bodova

Liverpool polako, ali sigurno grabi ka naslovu prvaka. U velikom derbiju na Anfieldu Redsi su slavili rezultatom 3:1. Fabinho, Salah i Mane su zabili za Liverpool, dok je za Građane počasni pogodak zabio Bernardo Silva

VIDEO Druga sumnjiva situacija: Salah zabio iz zaleđa?

Odlična akcija za Salaha u 13. minuti koji je zabio za povećanje rezultata za 2:0. No, opet sumnjiva situacija oko mogućeg zaleđa

Manchester United je na Old Traffordu svladao Brighton 3:1 pogocima Pereire, Rashforda i autogolom Proppera. Crveni vragovi su mogli povećati rezultat da nije Rashford promašio prazan gol u 68.minuti