10.11.2019 | 17.50

Solskjaerov United konačno do uvjerljive pobjede

Manchester United

Izabranici Ole Gunnar Solskjaera u posljednje vrijeme igraju u vrlo promjenjivoj formi, ali danas su odigrali vrlo korektnu utakmicu i ostvarili zasluženu pobjedu.

Crveni vragovi su poveli u 17. minuti preko Pereire, a samo dvije minute kasnije Propper je postigao autogol i domaći su imali sigurnu prednost.

U nastavku utakmice viđena su još dva pogotka i to po jedan u obje mreže. Prvo je gostujuća momčad smanjila na 1:2 preko Dunka u 64. minuti, da bi pobjedu Uniteda potvrdio Rashford dvije minute nakon toga.

Manchester sada skače na 7. poziciju sa 16 osvojenih bodova, a dok je Brighton ostao na 11. mjestu s bodom manje.