U siječnju je poklonio naslov Cityju, što će danas?

Premier League 10. stu 201911:46 > 11:47
Richard Heathcote/Getty Images

Na dan velikog derbija Liverpoola i Cityja, prisjećamo se posljednje njihove velike utakmice koju su odigrali...

Bila je to možda i najveća u povijesti, ako ćemo u obzir uzeti činjenicu da je pobjedom 2:1 3. siječnja ove godine Manchester City došao na dva boda zaostatka u odnosu na Liverpool, a u velikom nizu uspjeha u siječnju i veljači i preskočio ga!

Taj susret ostao je zapamćen po vrlo izjednačenoj igri, utakmica je mogla otići lako i na stranu Liverpoola, sugerira to i poništen pogodak Salaha u 18. minuti.

I baš zato je Dejan Lovren još jednom bio laka meta navijača Redsa, jer je označen kao izravni krivac za pogodak Sergija Agüera u 40. minuti.

Kako je to izgledalo, prisjetite se u priloženom videozapisu!

Nakon tog susreta Dejan Lovren se ozlijedio, propustio dva mjeseca i praktički završnicu sezone, a u pripremnom razdoblju i poziciju prvotimca. Prvu utakmicu za Liverpool ove sezone odigrao je tek u EFL kupu 25. rujna. No, u posljednje vrijeme sve je češće u prvih 11 zbog ozljeda Matipa i Gomeza, stoga se i danas očekuje da započne utakmicu na Anfieldu.

Što mislite, hoće li ponovno biti dežurni krivac, ako stvari krenu po zlu za Kloppove trupe?