Wolverhampton zainteresiran za igrača Reala

Julian Finney Getty Images Sport

James Rodriguez u velikoj je nemilosti trenera Reala Zinedinea Zidanea, pa se tako pojavila informacija da bi Kolumijac mogao karijeru nastaviti u Engleskoj

Sve je izglednije kako Kolumbijac James Rodriguez neće nastaviti karijeru u Real Madridu. Još prošlo ljeto španjolski je klub htio prodati 28-godišnjeg veznjaka, ali nisu uspjeli.

Kao sljedeću destinaciju Rodrigueza španjolski mediji vide u engleskom Wolverhamptonu. Nije nemoguće s obzirom da je Pedro Mendes ,agent koji kroji karijeru većini igrača u tom engleskom klubu, zadužen i za karijeru Kolumbijca.

Realov predsjednIk Florentino Perez navodno je dao zeleno svjetlo za njegov odlazak, a njegov dolazak bi puno značio engleskom prvoligašu s obzirom da se nalaze na tek 12.mjestu na ljestvici.