08.11.2019 | 23.22 > 23:26

Watford prvom pobjedom sezone pobjegao s dna ljestvice

Watford FC

Watford je sa osam bodova došao do 18. mjesta, ispred Southamptona koji također ima osam bodova i Norwicha koji je ostao na sedam

Nogometaši Watforda ostvarili su prvu pobjedu ove sezone u engleskoj Premier ligi slavljem na gostovanju kod Norwicha od 2-0 (1-0) te se pomaknuli sa zadnjeg mjesta na ljestvici na koje su gurnuli baš "kanarince".

Deulofeu je u 2. minuti oteo loptu i sam završio akciju za vodstvo Watforda, a potom je u 52. minuti na njegov ubačaj Gray postavio konačnih 2-0.

Watford je sa osam bodova došao do 18. mjesta, ispred Southamptona koji također ima osam bodova i Norwicha koji je ostao na sedam. Prvi klub iznad zone ispadanja je Everton sa 11 bodova. U vodstvu je Liverpool sa 31 bodom, a u nedjelju (17.30 sati) će na Anfieldu ugostiti drugoplasirani Manchester City koji za "crvenima" zaostaje šest bodova.