Koji to velikan želi Rooneyjevog sina?

Premier League 27. lis 201914:49 > 14:54
Shaun Botterill/Getty Images

Za malog Kaija Rooneyja su zainteresirana dva engleska nogometna kluba - Manchester City i njihov rival United.

Manchester City na pragu je dovođenja sina engleske nogometne legende Waynea Rooneyja, devetogodišnjeg Kaija. Osim Cityja, za njegovo dovođenje je zainteresiran i klub u kojem je Wayne proveo 14 godina svoje karijere, Manchester United.

Patrick McDermott/Getty Images

Ova dva kluba su i ranije bila zainteresirana za Kaija, no do realizacije transfera nije došlo s obzirom da je Wayne igrao za američki DC United u tamošnjem MLS-u. Obitelj Rooney se sada vratila u Englesku, a Wayne bi od siječnja trebao postati novi igrač, ali i novi trener Derby Countyja.

City je, kako stvari stoje, opasno zagrizao da ga dovedu u svoju akademiju koja je prijašnjih godina lansirala sjajne igrače poput Shauna Wright-Phillipsa, Phila Fodena te golmana Kaspera Schmeichela.