Sprusi se prije svakog Liverpoola sjete Modrićevog gola

Premier League 27. lis 201911:01 > 11:07
REUTERS/Henry Romero

Dvoboj dana igra se na Anfieldu gdje će se Liverpool pokušati vratiti pobjedama nakon što je prošlog vikenda remizirao s Manchester Unitedom. Međutim, Tottenham ne briljira ove sezone i tek je na desetom mjestu s po tri pobjede, remija i poraza. Bez obzira na pozicije na ljestvici, ovakve utakmice uvijek ponude određenu dozu zanimljivosti te očekujemo poneki pogodak više u mrežama.

A zanimljivo Spursi su se prisjetili i Luke Modrića. Naime, 18. rujna 2011. zabio je vodeći pogodak na utakmici, a on se našao na popisu deset najboljih golova Tottenhama protiv Liverpoola

Na Sportklubu 1 u 17.30 možete provjeriti hoće li Redsi nastaviti s pobjedama nakon tog kratkog prekida.