PL: Spursima samo bod, Chelseajev minimalac za tri boda

Premier League 19. lis 201917:55 > 17:56
Michael Regan/Getty Images

Nogometaši Tottenhama remizirali su s Watfordom na svom terenu rezultatom 1:1 u devetom kolu Premijer lige.

Ekipa Mauricija Pochettina ponovno je prikazala izuzetno lošu predstavu, ali je za razliku od prethodna dva susreta protiv Bayerna i Brightona, koja je izgubila ukupnim rezultatom 10:2, ovoga puta uspjela osvojiti bod. I to zahvaljujući golu u 86. minuti.

Zasluge za to idu strijelcu Delleu Aliju i golmanu Watforda Benu Fosteru koji je pogriješio.

Prethodno je Watford došao do prednosti u šestoj minuti preko Doucourea, a u međuvremenu su gosti imali još nekoliko dobrih prilika ugroziti gol domaćina.

Chelsea je nastavio s dobrim rezultatima u posljednje vrijeme i trijumfom nad Newcastleom na Stamford Bridgeu upisao petu pobjedu u nizu.

Plavi su minimalnim rezultatom savladali Svrake, a jedini gol postigao je Marcos Alonso u 73. minuti.