19.10.2019 | 15.52 > 16:06

Everton prekinuo niz poraza uz gol za pamćenje

Apsolutno zasluženo došli su do pobjede zahvaljujući golovima Bernarda i Sigurdssona.

Nogometaši Evertona su na svom Goodisonu na otvaranju 9. kola prvenstva Engleske nadjačali Everton 2:0.

Klub iz Liverpoola prekinuo je seriju od četiri uzastopna poraza i barem privremeno izbjegao zonu ispadanja. Apsolutno zasluženo došli su do pobjede zahvaljujući golovima Bernarda i Sigurdssona.

Posebno je spektakularan bio onaj Islanđanina u 94. minuti utakmice, samo par minuta nakon što je ušao u igru. Sigurdsson je primio loptu na rubu kaznenog prostora, driblingom se riješio čuvara, a onda poslao projektil u mrežu Roberta.