Kakav vikend za navijače Redsa! Je li to ta sezona?

Clive Brunskill/Getty Images

Kakav vikend za Liverpool! Redsi su golom iz penala u 95. minuti srušili Leicester, dok su tri njihova najveća rivala upisali poraze...

Liverpool je u subotu na Anfieldu golom Jamesa Milnera u 95. minuti pobijedio Leicester 2:1 i stekao osam bodova prednosti u odnosu na prvog pratitelja Manchester City.

Građani su danas kod kuće ugostili Wolvese te se poskliznuli i izgubili 0:2 pa su Redsi nakon osam kola sačuvali veliku prednost.

Izgubio je i drugi veliki rival Liverpoola, Manchester United, na gostovanju kod Newcastlea 0:1. Nakon osam kola Crveni vragovi tako su na samo osvojenih devet bodova, što je najgori start u prvenstvo još od sezone 1989./90.

Današnjom pobjedom Newcastlea u zonu ispadanja pao je Everton, treći veliki rival kluba s Anfielda.

Rano je reći da je prvenstvo odlučeno, no je li to ta sezona za Redse?