06.10.2019 | 16.55

City pao bez ispaljenog metka na Etihadu!

Manchester City u osmom kolu Premier lige upisao je već drugi poraz sezone, na Etihadu su slavili Wolvesi s 2:0.

Wolves

Alex Livesey/Getty Images

Wolves

Imali su Građani dominaciju, no i gosti su imali svoje prilike, a dvije takve su pretvorili u golove. U 80. minuti zabio je Traore, a isti igrač pogodio je i posljednjih sekundama utakmice.

Arsenal je s minimalnih 1:0 na Emiratesu slavio protiv Bournemoutha, a jedini gol zabio je Luiz u devetoj minuti.

Chelsea je kao gost s 4:1 slavio kod Southamptona. Abraham je u 17. zabio za 1:0, da bi u 24. Mount udvostručio vodstvo. Ings u 30. smanjuje na 1:2, da bi Kante u 40. zabio za 1:3. Plavci su tako postati tek treća momčad u povijesti Premier lige koja je zabila tri ili više gola na dva uzastopna gostovanja u jednom poluvremenu, nakon Manchester Uniteda u sezoni 1993./94. i Tottenhama u sezoni 2018./19.

Konačan rezultat postavio je Batshuayi u 89. minuti. Kovačić je za Plavece igrao od 80. minute.