Xhaka kapetan Arsenala? Svi nezadovoljni!

Premier League 28. ruj 201911:02 > 11:08
sportklub

Aubameynogov brat je na svom Instargamu izrazio čuđenje nakon što je Xhaka izabran za kapetana Topnika

Unai Emery objavio je jučer da je Granit Xhaka izabran za novog kapetana Arsenala što se baš i nije svidjelo navijačima ovog kluba. Naime, kritiziraju ga da nije dovoljno kvalitetan na travnjaku, da ne pruže sve od sebe za dres tog kluba iz sjevernog Londona.

Shaun Botterill/Getty Images

Navijači su očekivali da to bude neko drugi, a čak su poručili da je kapitenska traka trebala ići Seadu Kolašincu koji je pokazao kako se brane suigrači i izvan terena.

No, na kraju je Xkaha izabran za kapetana, a njegovi zamjenici su Aubameyang, Bellerin, Lacazette i Ozil. Nakon ove objave na jednoj fotografiji u komentaru oglasio se i Aubameyangov brat, ali je on to brzo izbrisao.