Man. United pao u Londonu, golčina Cresswella!

Henry Browne/Getty Images

U dvoboju dva Uniteda na Olimpijskom stadionu u Londonu West Ham je pobijedio Manchester 2:0 u šestom kolu Premier lige.

West Ham je poveo u 44. minuti kada je Jarmolenko lijepo pogodio s 13, 14 metara za 1:0. Pobjedu Čekićara potvrdio je prekrasnim golom iz slobodnog udarca Cresswell u 84. minuti.

Wolvesi su još uvijek bez pobjede, a danas su se kod Crystal Palacea spasili poraza golom Jote u 96. minuti za 1:1.

Domaćin je poveo autogolom Dendockera u 46. nakon udarca Warda, a činilo se da će Palace do pobjede nakon što je gostujući igrač Saiss dobio crveni karton u 73. minuti.

West Ham je četvrti s 11 bodova, Manchester United sedmi s osam, Crystal Palace je 13. s sedam, a Wolvesi su 19. s četiri boda.