22.09.2019 | 15.15

Preokret Bilića, jedini su bez poraza u ligi!

West Bromwich Albion

Bilićev WBA je u osmom kolu Championshipa preokretom s 4:2 slavio protiv Huddersfielda na The Hawthornsu.

Slaven Bilić

Clive Mason/Getty Images

Gubio je WBA na poluvremenu 1:2, jer za goste su zabili O'Brien u 16. i Ahearne-Grant u 35. Za Bilićevu momčad pogodio je Phillips u 19. minuti.

Bivši hrvatski izbornik na poluvremenu je odlučio ostavio Filipa Krovinovića na klupi, a u posljednjih 20-ak minuta njegova momčad je okrenula goste golovima Furlonga, Phillipsa i Ajayija.

WBA je nakon osam kola jedina neporažena momčad Championshipa, a s četiri pobjede i četiri remija su na četvrtom mjestu sa 16 bodova, jednim manje od vodećeg Leedsa.