Što se događa s Lovrom Kalinićem?

Premier League 17. ruj 20198:01 > 8:09
Catherine Ivill/Getty Images

Hrvatski vratar Lovre Kalinić ponovno nije bio ni u zapisniku za utakmicu između Aston Ville i West Hama.

Laszlo Szirtesi/Getty Images

U posljednjoj utakmici 5. kola engleskog nogometnog prvenstva Aston Villa i West Ham United su odigrali 0-0.

Ipak, ono što je posebno privuklo pozornost hrvatskih ljubitelja nogometa je to da ponovno Kalinića nije bilo niti na klupi momčadi iz Birminghama.

Dok je Aston Villa još bila u drugoligaškom društvu, Kalinić je doveden kao velika zvijezda i dugogodišnje rješenje za prvog vratara, ali nakon nekoliko lošijih nastupa potpuno je pao u drugi plan.

Kalinić je u samo nekoliko mjeseci od prvog vratara reprezentacije i Aston Ville, izgubio “jedinicu” i u klubu i reprezentaciji.

U ovoj fazi karijere Kalinić mora pod hitno tražiti rješenje jer će mu proći najbolje vratarske godine (29).

Povezano