Igrač Chelseaja brutalno pretučen u noćnom izlasku

Premier League 9. ruj 201914:22 > 14:41
Printscreen

Nogometaš Chelseaja na posudbi u Burnleyu Danny Drinkwater teško je pretučen u noćnom klubu u svom rodnom Manchesteru, prenose engleski mediji.

Premier League

Veznjak je u izlasku prišao izvjesnoj djevojci koja mu se svidjela, a koja je bila u društvu svog dečka  nogometaša iz trećeligaša Scunthorpe Uniteda, Kgosija Ntlhea.

Drinkwater je bio napasan, te ga je Ntlhea zamolio da se skloni od njegove djevojke, ali kako nije htio poslušati, onda je defanzivac iz Južne Afrike zajedno sa šestoricom prijatelja preuzeo stvar u svoje ruke, pošto mu je nekadašnji nogometaš Leicstera odbrusio:

“Baš me briga, ona ide kući sa mnom!”.

Drinkwater je dobio brutalne batine, lice mu je potpuno izobličeno, a zbog ozljeda ligamenata skočnih zglobova pauzirat će četiri tjedna. Svjedoci iz kluba kažu da su mu namjerno skakali po zglobovima na nogama, vjerojatno željeći ga ozlijediti.

Getty images/Nils Petter Nilsson/Ombrello

Burnley se povodom čitavog slučaja oglasio šturim priopćenjem:
“Drinkwater se nije ozlijedio tijekom klupskih aktivnosti, tako da će snositi određene posljedice”.

Drinkwater je u travnju ove godine pijan vozio automobil, a uhvaćen je tek nakon što se zakucao Range Roverom u zid, zbog čega mu je oduzeta vozačka dozvola na 20 mjeseci.